Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Полторак доручив перевірити харчування у Самбірській частині, де солдатів годували хробаками

Міністр оборони України Степан Полторак дав доручення провести службове розслідування за фактом незадовільного харчування у військовій частині, дислокованій у Самборі у Львівській області. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Послуги з харчування  зазначеної військової частини, згідно з укладеним договором, надає компанія ТОВ “Геус-груп”.

“У зв’язку з інформацією, поширеною у ЗМІ про незадовільний стан харчування у військовій частині, дислокованій у Самборі на Львівщині, міністр оборони України призначив службове розслідування даних фактів”, – йдеться в повідомленні.

У В/ч вже виїхала група представників оборонного відомства для здійснення перевірки.

Крім того, за рішенням Полторака, спеціальні мобільні групи представників міністерства перевірять всі військові частини, в яких надає послуги з харчування ТОВ “Геус-груп”.

Він також звернувся до головного військового прокурора України Анатолію Матіоса з метою відкриття кримінального провадження за цими фактами і покарання винних.

Раніше користувачка Василина Мельник розповіла в Facebook, що солдатам в місті Самбір Львівської області з військової частини А3817 пропонують харчуватися кашами з черв’яками.

“Мій дідусь казав, що їх на Сибіру хробаками годували, та й не тільки, а тут, у наш час, при нинішній ситуації, таке ставлення до солдатів. До чого веду. Дехто з моїх рідних (в цілях безпеки ім’я не розголошую) служить в армії. І на питання: “А що ви там їсте?”, мені скинули фото. І не тільки проблема в хробаках в кашах, і в напоях плавають”, – повідомила Мельник.

Дорогі друзі! Ви можете поділитися інформацією на своїх сторінках в соцмережах.
Будемо Вам дуже вдячні.

Залишити відповідь