Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Обама приїде до Німеччини поговорити з Меркель Сирію і Україну

Президент США Барак Обама 17-18 листопада відвідає Федеративну Республіку Німеччина для зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель, під час якої обговорить шляхи вирішення ситуації в Україні.

Про це йдеться у заяві речника Білого Дому, розміщеній на сайті американського президента. Зокрема, у заяві сказано, що Обама 14-21 листопада відвідає Грецію, Німеччину та Перу. “17-18 листопада президент відвідає Німеччину, де він зустрінеться з канцлером Меркель, щоб розглянути нашу тісну взаємодію з широкого кола двосторонніх, багатосторонніх та трансатлантичних питань.

Серед питань, які перебуватимуть на порядку денному, наші спільні зусилля щодо вирішення конфліктів в Україні та Сирії, кампанія з усунення та знищення ІДІЛ, а також трансатлантичні економічні відносини”, – йдеться у заяві.

Повідомляється, що цей візит Обами стане шостим за час його президентства. Разом з тим, у заяві наголошується, що президент матиме останню можливість в рамках неофіційної групи п’яти західних країн з прийняття рішень (так звана Quint) зустрітися з лідерами Німеччини, Франції, Італії та Великої Британії, щоб розглянути низку глобальних питань.

Дорогі друзі! Ви можете поділитися інформацією на своїх сторінках в соцмережах.
Будемо Вам дуже вдячні.

Залишити відповідь