Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

На Львівщині нарахували 21 безлюдне село

Причина опустіння населених пунктів – погана демографія та відсутність роботи.
На Львівщині таких уже 21 село.

У Самбірському районі є аж два села, які юридично існують, але практично там немає жодної людини. Село Білоки розміщене від траси за кілька кілометрів. Там ще рік тому у старій хатині мешкала 80-річна бабуся Михайлина, остання мешканка. Її світлини, речі і хата ще стоять, а село більше не існує. У Самборі підозрюють, що це через водопілля.

«Село є дуже близько до річки, річка Дністер дуже повноводна та обшира, тож під час повеней затоплювало це село», – розповіла сільський голова Стрілкович Олександра Хробак.

Інше село далеко від цивілізації. Мала Хвороща безлюдна вже кілька років. Від хат тут уже нічого не залишилося. Останні мешканці перебралися до сусіднього селища Лука. Втім, це селище також потихеньку зникає. Адже більшість людей звідси тікає в міста та за кордон, оскільки роботи в селі взагалі немає, як і доріг та сполучення зі Самбором.

«Ми взагалі дуже далеко від залізниці. Автобуси з того ж самого Самбора їздять лише 2 рази на день», – зазначив сільський голова Луки Іван Артемович.

А ще в Самбірському районі є два села, які сьогодні-завтра стануть безлюдними. У селі Климівщина лише чотири хати і стільки ж мешканців, у Малій Сприньці взагалі один мешканець.

На Львівщині розпочали реформу місцевого самоврядування. У селах про реформу чули, але як вона діятиме – достеменно тут не знають, проте підсвідомо змін вже бояться.

«Вони хочуть перенести сільські ради в більш рентабельні села, багатші і більші, але як це зроблять, то те село також буде приречене на вимирання», – зізнався сільський голова Містковичів Володимр Возняк.

Втім, чиновники переконані: реформа на благо села. Потрібно лише позбутися радянського адміністрування. «Остання сільська рада була створена 2012 року, в нас було додатково створено 150 сільських рад, а де таке видно, щоб населення зменшувалося,а сільські ради збільшувалися», – зазначив заступник начальника організаційного відділу Львівської ОДА Степан Панюца.

Загалом в Україні саме на Львівщині зникло з карти найбільше сіл. Втім, причиною послужила не демографія та переселення, а діяльність радянської влади. За період СРСР на Львівщині зникли 1,5 тис. малих та великих сіл. Зараз на Львівщині 1850 сіл.

ДжерелоДорогі друзі! Ви можете поділитися інформацією на своїх сторінках в соцмережах.
Будемо Вам дуже вдячні.

Добавить комментарий