Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Про дорогу Самбір — Львів, коли буде ремонт

Наближається весна, і нормальні дорожні організації беруться за підготовчі роботи по ремонту автодоріг.

10 лютого служба автодоріг Львівщини оголосила тендер на середній поточний ремонт дороги Львів – Самбір – Ужгород на 62-кілометровій ділянці від Львова до Самбора. Визначити підрядника планують 19 квітня, а завершити ремонт – у грудні 2017 року.

Згідно з тендерною документацією, під час ремонту мають облаштувати систему водовідведення та дощоприймачів, покласти асфальт, відремонтувати 60 кишень на зупинках громадського транспорту та облаштувати 20 нових кишень. Передбачені також ремонт тротуарів, встановлення відбійників і дорожніх знаків та нанесення розмітки.

Як ми знаємо, відрізок Самбір –Турка цієї дороги минулоріч було зроблено на відмінно турецькою організацією «Онур». Наші кореспонденти навіть яйця котили по цій дорозі. А тепер для тих яєць на відрізок Самбір-Львів з митних надходжень держава виділяє 741 млн.грн. Виграє “Онур” – зремонтує – перевіримо – покотимо – отримаємо задоволення – розповімо вам.

І ще одне хочеться відмітити: загалом торік Львівська область отримала від митних платежів близько 870 млн грн на ремонт доріг, і з них 741 млн грн на Львівську дорогу. Значить Самбір хтось, таки, лобіює. Знати би хто, та подякувати.

Але є  ще інформація що дорога буде прокладена не тільки до межі міста Самбора, але і всередині міста ми, можливо, будемо «Онуром» ощасливлені.

Виявляється, з «вищого» бюджету виділено ще пару мільйонів гривень на ремонт вулиць Чорновола та Коновальця.

Тобто, закільцюють дорогу Львів – Турка по цих вулицях.

Тепер потрібно, щоб той «Онур» виграв тендери і на ці вулиці. А за яйцями ми не постоїмо…

Наразі стало відомо, що тендер на визначення підрядника з якогось дива перенесли, аж на 2 червня.Дорогі друзі! Ви можете поділитися інформацією на своїх сторінках в соцмережах.
Будемо Вам дуже вдячні.

Про дорогу Самбір — Львів, коли буде ремонт: 1 комментарий

Добавить комментарий