Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Про ремонт дороги Львів — Самбір можна поки що забути.

Погодьтеся, такої вбитої дороги що проходить майже через наше місто не пам`ятає ніхто. Як обіцяли нам вуйки що курують дане питання, тендер на визначення компанії, що буде її робити, мав би відбутися 19 квітня.

Але вже 21 квітня, а ніхто нічого не провів. Наразі стало відомо, шо його призначили аж на 2 червня. З якої радості до тендеру встановили такий тривалий термін, відповіді немає.

Скоріше всього, що не можуть «порєшать шоcь».

Зі Львова до Оброшино  почали зрізати асфальт, то ж багато хто втішився, що почався ремонт. Навіть спорили між собою.  Але насправді до справжнього ремонту, як бачите шановне панство, ще далековато. То ж не розслабляємося. Але й не потрібно засмучуватися. Можливо щось і поміняється ще до 2 червня.

Дай боже щоби 2 червня щось вирішили, а там + 10 днів,  поки зберуться, почухаються, то вже й Миколай Святий прийде.

Поки що їздимо в міському режимі (перша —  друга, інколи третя), добре в кого автомат, і не даємо заробити тим хлопцям, що правлять диски.Дорогі друзі! Ви можете поділитися інформацією на своїх сторінках в соцмережах.
Будемо Вам дуже вдячні.

Про ремонт дороги Львів — Самбір можна поки що забути.: 4 комментария

 • 29.05.2017 в 21:56
  Permalink

  Як би там не було, але дорогу до Великого Любеня вже заасфальтовано, а знято верхній шар вже до початку Коропужа. За Рудками повна ЖОПА на підйомі…

 • 04.06.2017 в 19:22
  Permalink

  Продовжую епопею ремонту дороги. На 4 червня знято верхній шар майже до Рудок (До Ж…пи ще не дійшли) — працюють на верху за Рудками, біля естакади, хто памятає. Ще пару днів і будуть в Рудках.
  Також до Коропужа покладено з однієї сторони асфальт (перший шар).
  Від Любеня до Кряжової не роблять нічого, вийшла якась загвоздка — в Любені якщо памятаєте недавно — років 5 назад дорогу ремонтували.

  Але по зрізаній дорозі потрібно їхати дуже акуратно бо камінчики летять в лобове шкло. Колега на мерсі вже влетів в копійочку.

  Також вдалося мені порозмовляти з працівниками що кладуть асфальт. Пыдтвердили, що закінчити повністю мають до грудня цього року, з розміткою та другим шаром.
  Також сказали, що мають працювати три бригади — одна зі Львова, друга з Самбора, а третя має закінчувати дорогу до Турки — другий шар та розмітку.

 • 12.08.2017 в 21:47
  Permalink

  Наразі перший шар асфальту прокладено майже до Бабино. Техніки та працівників Онур немає.
  Кажуть, що всі сили кинули на ремонт участку біля Кряжової, там де була запасна полоса аеродрому Черляни в Совєцькі часи. Там дуже серйозна подушка, і гравій після фрезерування дуже б`є вікна в автомобілях. Тому рішили там все закрити. Це інфо зі слухів, а як воно є невідомо.

  Щось відсутність Онура затягнулася.

Добавить комментарий